"Vydejme se společně na cestu poznání, na cestu k zázraku, k lásce, k sobě. Vyšší bytí je všude okolo nás, stačí se mu jen otevřít."


—    Kateřina Čajánková

Získejme vhled do souvislostí prostoru celého těla.


V druhé části projektu Cesta poznání integrujeme jednotlivé části těla v pohybu a oporách. Propojujeme střed těla, pánev, hrudník a celou páteř s oporami rukou a chodidel. Mobilizujeme velké klouby, tedy kyčle a ramena a stabilizujeme opory v místech kontaktu s podložkou.

Součástí této série je celkem 5 lekcí pro vaši

domácí jógovou praxi.


45 minutové sestavy na doma • neomezený přístup po dobu 6 měsíců


Co vás čeká v druhé sérii?


Na lekcích se zaměříme na integraci jednotlivých částí těla v pohybu a oporách. Propojíme oblasti těla, na které jsme se soustředili v první části projektu Cesta poznání - střed těla, pánev, hrudník a celá páteř a ty zapojíme do opor rukou a chodidel.

Obsah druhé série:

Příprava před praxí


Před každou praxí připravíme svůj prostor tak, aby podpořil tělo i mysl ve zklidnění. Správná příprava prohloubí vaše vnitřní dojmy, vjemy a prožitky.Kyčle


V této jógové praxi rozpohybujeme kyčle, které úzce souvisí s pánví a dolními končetinami. Lekce je skvělým průsečíkem k lekci pro dolní končetiny.


Nohy


V této lekci propojíme aktivitu celých dolních končetin. Podpoříme sílu, flexibilitu a uvědomění opor našich chodidel. Ideálně kombinujeme s praxí na kyčle.


Ramena


Mobilita ramen úzce souvisí s oblastí hrudníku a krku. V této praxi se zaměříme na rozpohybování, protažení a uvolnění ztuhlosti i bolestí z oblasti ramen.


Paže


Zaměříme se na zapojení opory naší ruky a zvědomení práce od ruky až k rameni a lopatce. Důležitá pro nás bude mobilita celé horní končetiny a síla.


Pránájáma


Každou praxí nás provádí dech, kterému se budeme do hloubky věnovat v samostatné lekci pránájámy. V této lekci pracujeme s naší životní energií.


Jste připraveni

pokračovat na cestě sebepoznání?


Druhá část projektu Cesta poznání je volným pokračováním části první. Absolvování první části není podmínkou, ale vřele jej doporučujeme.

Projekt je koncipován tak, aby postupně dával vhled do souvislostí prostoru celého těla a hloubky vnitřního prožitku.

Jaké benefity můžete od praxe očekávat?


  • Zlepšení stability těla
  • Zlepšení rovnováhy
  • Zpružnění páteře
  • Očištění vnitřního prostředí
  • Zvýšení vitality
  • Posílení sebeúcty a seberespektu
  • Územnění a zklidnění
  • Čiré vnímání reality


„Délka života závisí na vnějších věcech a nikoli na mně. Na mně jen záleží, jak prožiji čas, který mi byl určen.“

— Mahátma Gándhí 

Časté dotazy k programu:

Můžu si koupit celý program naráz?

Kteroukoliv část Cesty Poznání, tedy sérii I., II., nebo III. můžete zakoupit jednotlivě. Také můžete koupit celý program již teď za zvýhodněnou cenu v balíčku komplet.

Je program v češtině?

Ano, vše jsme převedli do češtiny.

Kterou část si mám vybrat?

Doporučujeme začít od I. části a celou sérií procházet postupně. K lekcím se pak můžete libovolně vracet.

Jak dlouho a kde mi budou lekce k dispozici?

Zakoupené lekce si můžete kdykoli pouštět a zastavovat, přeskakovat a znovu přehrávat. Lehce se připojíte v počítači, na tabletu i v mobilu. Neomezený přístup k vašim videím máte online po dobu 6 měsíců od zakoupení. O své lekce po otevření studia nepřijdete.

Jaká je úroveň lekcí? Zvládnu to?

Ano, projekt Cesta poznání je vhodná pro všechny - začátečníky, pokročilé i těhotné ženy. Své kouzlo v ní objeví všichni ti, kteří chtějí projít všechny tři části projektu od začátku. Praxe je postupně komplexnější, ale sílu, pružnost i pochopení, které pro zvládnutí budete potřebovat společně plynule budujeme od první lekce.

Zpět na hlavní stánku Online studia Satyam >

Zpět na web studia Satyam >